تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۱

هجدهمین کنفرانس بین المللی توسعه منابع انسانی ۲۷ دی ماه جاری برگزار می شود

هجدهمین کنفرانس بین المللی توسعه منابع انسانی ۲۷ دی ماه جاری برگزار می شود

سازمان مدیریت صنعتی با حمایت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و همکاری انجمن مدیریت منابع انسانی ایران هجدهمین کنفرانس بین المللی توسعه منابع انسانی را در۲۷ و ۲۸ دی ماه برگزار می‌کند

خبر روزانه – سازمان مدیریت صنعتی با حمایت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و همکاری انجمن مدیریت منابع انسانی ایران هجدهمین کنفرانس بین المللی توسعه منابع انسانی را در۲۷ و ۲۸ دی ماه برگزار می‌کند.

به گزارش ایدرو نیوز ، نقش اکوسیستم منابع انسانی درارتقا امید، باور و اعتماد، موضوع اصلی این کنفرانس است.

این کنفرانس به مسایل و چالش های توسعه منابع انسانی در بنگاه های کسب و کار اعم از شرکت های بزرگ و شرکت های کوچک و متوسط می پردازد و تاکید ویژه ای بر نوآوری، ابتکار، بازنگری، ارزیابی و تبادل تجربه های داخلی و بین المللی در زمینه توسعه منابع انسانی دارد.

از دیگر محورهای این کنفرانس می توان به مدیریت منابع انسانی در سازمان های پلتفرمی و شرکت های کوچک و متوسط ، تحول دیجیتال و تاثیرات آن بر حوزه منابع انسانی و پایداری کسب و کار ، نقش منابع انسانی در نگهداشت استعدادها و کاهش مهاجرت های پنهان و آشکارو نسل های نوظهور، سازمان های نوپدید اشاره کرد.

منابع انسانی هوشمند، تحلیل گری داده ها و نقش آن در پیشبرد اهداف کسب و کار؛ سیاستگذاری در مدیریت عملکرد و جبران خدمات؛ برنامه ریزی توسعه فردی و استفاده از ابزارهای نوین کوچینگ، منتورینگ و مربیگری و نقش تکنولوژی در بهبود فرآیندهای منابع انسانی از دیگر موضوعات محوری هجدهمین کنفرانس بین المللی توسعه منابع انسانی است.

علاوه بر سخنرانی و پنل‌های گفت وگو چندین کارگاه تخصصی نیز درباره نقش اکوسیستم منابع انسانی درارتقا امید، باور و اعتماد برگزار می شود.

 

بیشتر بخوانید:  بازدید اعضای مجمع سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از ایزوایکو
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.