کد خبر : 31321
تاریخ انتشار : شنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۴۰

استارت بیمه ملت برای ثبت رکوردهای جدید؛

رشد ۱۰۳ درصدی حق بیمه تولیدی بیمه ملت در فروردین ۱۴۰۳

رشد ۱۰۳ درصدی حق بیمه تولیدی بیمه ملت در فروردین ۱۴۰۳

براساس گزارش فعالیت منتشر شده یک ماهه در سامانه کدال سازمان بورس و اوراق بهادار، شرکت بیمه ملت موفق شد در فروردین ماه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بیش از ۱۰۳ درصد بیشتر حق بیمه تولید کند

خبر روزانه – براساس گزارش فعالیت منتشر شده یک ماهه در سامانه کدال سازمان بورس و اوراق بهادار، شرکت بیمه ملت موفق شد در فروردین ماه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بیش از ۱۰۳ درصد بیشتر حق بیمه تولید کند.

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ این شرکت حکایت از تولید مبلغ ۲۸۱۷ میلیارد و ۶۵۹ میلیون ریال حق بیمه دارد که این رقم نسبت به دوره مشابه سال گذشته افزایش بیش از ۱۰۳ درصدی را به ثبت رسانده است.

حق بیمه تولیدی شرکت در فروردین سال ۱۴۰۲ مبلغ ۱۳۸۷ میلیارد و ۲۵۷ میلیون ریال بوده و بدین ترتیب شرکت با مدیریت صحیح و هدف گذاری‌های صورت گرفته، توانسته در فروردین سال‌جاری حدود ۱۴۳۱ میلیارد ریال بیشتر حق بیمه تولید کند.

همچنین خسارت پرداختی شرکت در اولین ماه سال‌جاری مبلغ ۷۳۸ میلیارد و ۶۲ میلیون ریال بوده که این رقم هم نسبت به مدت مشابه سال گذشته با کاهش حدودی ۳۶ درصدی مواجه شده که نشان‌دهنده پایین آمدن نسبت خسارت شرکت بیمه ملت در ادامه روند کاهشی این نسبت در سال ۱۴۰۲ و رسیدن نسبت خسارت بیمه ملت در فروردین ماه ۱۴۰۳ به حدود ۲۶ درصد می باشد.

بیمه ملت در فروردین ۱۴۰۲ مبلغ ۱۱۴۶ میلیارد ریال خسارت پرداخت کرده بود که بررسی‌ها نشان می‌دهد در فروردین امسال مبلغ ۴۰۸ میلیارد و ۴۴۹ میلیون ریال کمتر خسارت پرداخت کرده است.

نسبت خسارت بیمه ملت در فروردین ماه ۱۴۰۲ بیش از ۸۲ درصد بوده که با کنترل و مدیریت ریسک در حق بیمه تولیدی، این نسبت در پایان سال ۱۴۰۲ به ۵۱ درصد رسیده که ۷ درصد کمتر از میانگین صنعت بیمه، براساس آمار منتشره بیمه مرکزی بوده است.

بیشتر بخوانید:  لزوم آغاز فرهنگ‌سازی بیمه از مدارس

بیمه ملت سال ۱۴۰۳ را پرقدرت‌تر از گذشته آغاز کرده و گزارش فعالیت منتشر شده حکایت از ماه‌هایی پر کار و موفقیت آمیز برای این شرکت دارد و به نظر می‌رسد سال‌جاری برای این شرکت سرشار از دستیابی به رکوردهای جدید در جهت پیشرفت و شکوفایی هر چه بیشتر است.

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.