تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۰

در مجمع عمومی سالیانه بیمه رازی مطرح شد؛

افزایش سهم بازار بیمه رازی در سال ۱۴۰۰

افزایش سهم بازار بیمه رازی در سال ۱۴۰۰
مدیرعامل بیمه رازی با اشاره به عملکرد این شرکت در سال 1400 و توجه ویژه این شرکت به شبکه فروش و نیروی انسانی خود خاطرنشان کرد: در سال 1400 با افزایش سرمایه و تغییر اصلاح مالی، سهم بازار بیمه رازی افزایش یافت

خبر روزانه – مدیرعامل بیمه رازی با اشاره به عملکرد این شرکت در سال ۱۴۰۰ و توجه ویژه این شرکت به شبکه فروش و نیروی انسانی خود خاطرنشان کرد: در سال ۱۴۰۰ با افزایش سرمایه و تغییر اصلاح مالی، سهم بازار بیمه رازی افزایش یافت.
به گزارش روابط عمو می و امور بین الملل بیمه رازی، دکتر علی جباری- مدیرعامل بیمه رازی در مجمع عمومی سالیانه ۱۴۰۰ شرکت که با حضور بیش از ۸۰ درصد سهامداران در ساختمان مرکزی بیمه رازی برگزار شد، اظهار کرد: در سال گذشته اصلاح ساختار مالی و افزایش سرمایه در شرکت بیمه رازی رخ داد که منجر به رشد شاخص‌های مالی و عملکردی شرکت شد.
او با تاکید بر اینکه سال گذشته سال خاصی برای شرکت بیمه رازی بود، ادامه داد: شرکت بیمه رازی طی شش مرحله با افزایش سرمایه به سرمایه فعلی رسید که در آخرین مرحله افزایش سرمایه شرکت به رقم ۱۹ هزار میلیارد ریال رسیده است.
دکتر جباری در کنار اصلاح ساختار مالی و افزایش سرمایه تکیه بر سرمایه انسانی شرکت را نقطه عطف بیمه رازی دانست و یادآور شد: سرمایه انسانی جوان در کنار شبکه فروش ریشه‌های اصلی شرکت هستند و با تکیه بر توان این عزیزان شرکت در مسیر تعالی و رشد قرار گرفته است.
مدیرعامل بیمه رازی سیاست اصلی شرکت بیمه رازی را حمایت از شبکه فروش، ترویج فرهنگ بیمه و معرفی بیمه‌های جدید در شهرهای مختلف کشور بیان کرد و یادآور شد: شرکت بیمه رازی در سال گذشته در کنار پوشش بیمه‌های خرد، شرکت‌ها و صنایع بزرگ کشور را نیز تحت پوشش بیمه‌ای خود قرار داده است.
دکتر علی جباری در رابطه با عملکرد شرکت بیمه رازی خاطرنشان کرد: سهم تولید حق بیمه شرکت بیمه رازی در سال ۱۴۰۰ با رشد منطقی به دو درصد بازار رسیده و این در حالی است که این شرکت رشد حق بیمه ۵۴ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال ۱۳۹۹ از آن خود کرده است و در کنار آن درآمد این شرکت در مدت مورد نظر ۶۹ درصد رشد داشته است.
او با اشاره به عملکرد بیمه رازی یادآور شد: بیمه رازی در تمام شاخص‌ها در سال ۱۴۰۰ نسبت به سال ۱۳۹۹ روند رشد را به ثبت رسانده و این در حالی است که عملکرد بیمه رازی نسبت به میانگین صنعت از شرایط مطلوبتری برخوردار بوده است.
مدیرعامل بیمه رازی رویکرد هیئت مدیره را افزایش سهم بازار در بیمه‌های پربازده قلمداد کرد و در این زمینه به رشد بیمه باربری به میزان ۲۲۲ درصد اشاره کرد.
دکتر جباری ادامه داد: شرکت بیمه رازی توانست با دریافت مجوز قبول اتکایی توان رقابت در بازارهای مختلف و جدید را از آن خود کند و در کنار آن با تکیه بر پنج چرخش استراتژیک ، رویکردهای این شرکت در بازاریابی تهاجمی و مشتری مداری جز اولویت‌های این شرکت قرار گرفته است.
گفتنی است سید محمدکریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در مجمع عمومی سالیانه بیمه رازی با تاکید بر مطلوب بودن روند اداره شرکت بیمه رازی و توجه ویژه این شرکت به سهامداران ، از زحمات ارزشمند مدیرعامل و هیات مدیره بیمه رازی تقدیر کرد.

بیشتر بخوانید:  جشنواره حامی سرمد برای بیمه‌های آتش‌سوزی تا سقف 85 درصد تخفیف

برچسب ها : ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.