کد خبر : 33216
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۱

مشاور استاندار تهران در ششمین نشست شورای مدیران ارتباطی صنایع و واحدهای خدماتی و تولیدی منطقه ۲۱ مطرح کرد:

آمادگی استانداری تهران در پیگیری رفع مشکلات صنایع تولیدی واقع در منطقه ۲۱

آمادگی استانداری تهران در پیگیری رفع مشکلات صنایع تولیدی واقع در منطقه ۲۱

ششمین نشست شورای مدیران ارتباطی صنایع و واحدهای خدماتی و تولیدی منطقه ۲۱ تهران با هدف هم افزایی، هم گرایی و همفکری در توسعه فعالیت های ارتباطی و بررسی مشکلات واحدهای تولیدی، خدماتی و صنعتی برگزار شد.

خبر روزانه – ششمین نشست شورای مدیران ارتباطی صنایع و واحدهای خدماتی و تولیدی منطقه ۲۱ تهران با هدف هم افزایی، هم گرایی و همفکری در توسعه فعالیت های ارتباطی و بررسی مشکلات واحدهای تولیدی، خدماتی و صنعتی برگزار شد.

به گزارش خبر روزانه به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۱، “فرشید اسحاقی” مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۱ تهران در ابتدای این نشست هدف از برگزاری این نشست ها را استفاده از ظرفیت های ارتباطی، تبلیغاتی روابط عمومی ها برای کاهش مشکلات و مسایل کارخانجات، صنایع، شرکت ها و حل مشکلات آنها و نیز ارتقاء جایگاه روابط عمومی ها و کمک به توانمندسازی روابط عمومی های صنایع و کارخانجات و شرکت ها بیان کرد.

وی با بیان اینکه روابط عمومی جایگاهی مهم در بر طرف کردن مشکلات سازمان با توسعه فعالیت های ارتباطی دارند، افزود: صنایع و واحدهای خدماتی و تولیدی منطقه ۲۱ پتانسیل زیادی در حوزه فعالیت های ارتباطی و مسئولیت اجتماعی دارند و امیدواریم با تشکیل شورای ارتباطی، گام های مهمی در رفع مشکلات صنایع بر داریم.

“محمد صائبی” مشاور استاندار و مدیرکل روابط عمومی استانداری تهران نیز در این نشست گفت: خاصیت اصلی این نشست ها رساندن موضوعات و مطالبات مجموعه ها به مسئولان برای دستیابی به اهداف صنایع و کارخانجات است.

وی در ادامه افزود: روابط عمومی ها هیچ وقت تعطیل نمی شوند، داشتن پیوست رسانه ای و بعلاوه سواد رسانه ای باعث اتفاقات خوبی در هر حوزه ی خواهد شد.وی همچنین فرق بین حوزه تبلیغات تجاری و تبلیغات اداری را در ادامه بیان کرد.وی با اعلام آمادگی استانداری تهران در پیگیری مشکلات صنایع واقع در منطقه ۲۱، از برنانه ریزی برای بازدیدهای هفتگی استاندار تهران از صنایع منطقه خبر داد.

بیشتر بخوانید:  اجرای سرعتکاه در تقاطع خیابان میعاد و طبیعت

“محمود کیاپور” مدیر روابط عمومی گروه صنعتی ارج نیز در ادامه این نشست بیان کرد: با همفکری و ایجاد حلقه ارتباطی بین روابط عمومی ها صنایع و کارخانجات می بایست مشکلات و مسایل سازمان ها، صنایع و کارخانجات حل شود و تا به اهداف مدنظر دست یابیم. و همچنین تشکیل کمیته آموزشی و کمیته دستاوردها باید نتیجه تشکیل این نشست ها باشد

در این نشست، مدیران ارتباطی صنایع به بیان دیدگاههای خود در خصوص نوآوری و پیشرفت صنایع و رسانه ها پرداختند. همچنین با رای اعضاء این شورا، “مجید کرمی” مدیر مجموعه فرش وزراء و ایوان به عنوان بازرس و “محمد پورخداد” مدیر روابط عمومی گروه صنعتی آما به عنوان ناظر هیات رییسه شورا انتخاب شدند. پیشتر نیز “فرشید اسحاقی” به عنوان دبیر، “محمود کیاپور” به عنوان رییس و “محمد ابتهاج” مدیر روابط عمومی سازه گستر سایپا به عنوان نایب رییس شورای مدیران ارتباطی صنایع و واحدهای خدماتی و تولیدی منطقه ۲۱ انتخاب شده بودند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.