پنجشنبه ۰۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۲
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
افتتاح دو نمایش در مرکز تئاتر مولوی | چاپ |

افتتاح دو نمایش از دانشکده هنرهای زیبا و دانشگاه سوره/ به زودی نمایش «شکیل اونیل» از دانشگاه آزاد به اجراهای این مرکز اضافه خواهد شد

 

نمایش های«پرده خانه» به کارگردانی شیما اسدی از دانشگاه سوره در روز دوشنبه و «آقامحمد خان» به کارگردانی نوید معمار کرمانی از دانشگاه تهران در روز سه شنبه، در مرکز تئاتر مولوی با حضور اهالی فرهنگ و هنر و رسانه افتتاح شدند.

به گزارش روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، اجرای نمایش های «آقامحمد خان» و «پرده خانه» در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی از روز دوشنبه 28 خردادماه با استقبال بی نظیر هنرمندان تئاتر، سینما و اهالی رسانه آغاز شده و تا 22 تیرماه ادامه خواهد داشت.

گفتنی ست «آقامحمد خان» هر شب -به غیر از شنبه ها- ساعت 18 و با بازی بازیگرانی همچون امیر حسین باقریان، نیلوفر شایانی، نیلوفر لاری، علی داوودی، حسام باقریان، از دانشجویان دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران و «پرده خانه» هر شب -به غیر از شنبه ها- ساعت 20:30 با بازی پرنیا بارزید، ابراهیم برزیده، نیکو پشوتن، امیرحسین حکیمی، مجید خلیلی، شادی شاه علی، عسل غروی، آیدا فرخ منش، کیمیا هوشمند از دانشجویان دانشگاه سوره به روی صحنه می روند.

همچنین قابل ذکر است نمایش «شکیل اونیل» به کارگردانی امیر کامران و علی حسین زاده از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد از 5تیرماه به اجراهای این مرکز اضافه خواهد شد.

از علاقمندان دعوت می شود برای دیدن اجراهای مرکز تئاتر مولوی، همه روزه -به جز شنبه ها- به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به نشانی خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند. همچنین شما می توانید با مراجعه به سایت تیوال به نشانی www.tiwall.com نسبت به خرید بلیط آثار مذکور اقدام فرمائید

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبر روزانه است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است