يكشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۰۴
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
مارک والبرگ با «تبدیل شوندگان» خداحافظی کرد | چاپ |

بازیگر و کارگردان «تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه» (Transformers:The Last Knight) در آستانه‌ی اکران فیلم اعلام کردند که دیگر با این مجموعه همکاری نخواهند کرد.

 

این فیلم چهارشنبه هفته‌ی جاری (۳۱ خرداد) اکران می‌شود.مایکل بی، کارگردان تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه (Transformers: The Last Knight)، اوایل ماه فوریه  به تهیه‌کنندگان این مجموعه فیلم گفته بود که برای ساخت فیلم‌های فانتزی و اکشن به سبک تبدیل شوندگان پیر شده است. کمپانی سازنده‌ی فیلم  چالش پیدا کردن کارگردان را داشت که بازیگر نقش اول فیلم، مارک والبرگ روز گذشته اعلام کرد که تبدیل‌شوندگان:‌آخرین شوالیه آخرین نقش‌آفرینی او در مجموعه‌ی فیلم‌های تبدیل شوندگان (Transformers) خواهد بود.

مارک والبرگ که تا‌کنون برای بازی در فیلم‌های مشت‌زن (The Fighter) و رفتگان (The Departed) دو بار نامزد جایزه‌ی اسکار بهترین بازیگر مرد شده، در برنامه‌‌ای تلویزیونی از زندگی شخصی‌اش گفت و از پنج ماهی که تمام وقت در خدمت سازندگان تبدیل شوندگان ۵ بوده است. به عقیده‌ی او برای فروش بیشتر فیلم تظاهر به اینکه در کنار چند ربات ایستاده‌ای و همه چیز عادی به نظر برسد، مسئولیت سنگینی است.

والبرگ در این برنامه یا لحن شوخی گفت: «برای فیلم  این فیلم حدود پنج ماه مدل موی احمقانه‌ای داشتم و این انصاف نیست.»

بعد از تصمیم مایکل بی و مارک والبرگ برای خداحافظی از این فیلم، تهیه‌کنندگان باید تیم جدیدی برای ساخت ششمین قسمت این فیلم پیدا کنند که در اولین تجربه‌ی حضورشان در مجموعه فیلم‌های تبدیل شوندگان همان هماهنگی تیم قبلی را داشته‌ باشند و مطلوب مخاطبان سری فیلم‌های ربات‌های تبدیل شونده را برآورده کنند.

آنتونی هاپکیزنز ، جاش دوهامل و لارا هادوک همراه با مارک والبرگ بازیگران اصلی قسمت پنجم تبدیل شوندگان هستند.

تاریخ اکران تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه چهارشنبه هفته‌‌ی جاری، ۲۱ ژوئن ۲۰۱۷ (۳۱ خرداد) خواهد بود و سازندگان فیلم پیش از این تاریخ اکران تبدیل شوندگان ۶ و ۷ را هم با فاصله زمانی یک ساله اعلام کرده‌اند.

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبر روزانه است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است