جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۸
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
بانک توسعه تعاون طرحهای سردخانه ای استان اردبیل را به میزان 200 میلیارد ریال تامین مالی می‌کند | چاپ |

معاون عملیات بانکی بانک توسعه تعاون از ایفای نقش این بانک در اجرای طرحهای سردخانه‌ای بخش کشاورزی استان اردبیل به میزان 200 میلیارد ریال خبر داد

حسن شریفی معاون عملیات بانکی بانک توسعه تعاون در جلسه کارگروه اشتغال استان اردبیل که با حضور بهنام‌جو استاندار اردبیل و منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد اظهار داشت: استان اردبیل جهت ایجاد و تکمیل سردخانه‌های‌ بخش کشاورزی نیازمند 900 میلیارد ریال تسهیلات است که با ایفای نقش بانک توسعه تعاون و دو بانک دیگر این مهم قابل انجام است.

 

شریفی تصریح نمود: سهم بانک توسعه تعاون در راه‌اندازی و تکمیل سردخانه‌های بخش کشاورزی استان 200 میلیارد ریال است که انجام این طرح‌ها در حمایت از بخش کشاورزی استان بسیار مثمر ثمرمی باشد.

 

شریفی گفت: همچنین به ارزش 2 هزار میلیارد ریال طرح‌های اشتغال‌زایی تعاونگران استان اردبیل به بانک توسعه تعاون معرفی می‌شوند تا از محل ماده 52 قانون برنامه ششم و از محل صندوق توسعه ملی منابع درخوری با عاملیت بانک به این طرحها اختصاص یابد.

 

وی افزود: بانک توسعه تعاون همواره در اجرای سیاست‌های ایجاد اشتغال و رونق تولید، همگام با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حرکت نموده است و در سفرهای استانی مقامات ارشد وزارتخانه نیز هم افزایی میان دستگاههای همکار منجر به راه اندازی و از سرگیری مهم پروژه های تولیدی و صنعتی استانها می گردد.

 

شریفی خاطر نشان کرد: طرح های موثر دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تحرک بخشی به سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال نقش اساسی داشته و اجرای طرح حمایت از ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری موجب مهاجرت معکوس به این مناطق شده است.

 

وی با بیان اینکه تامین تسهیلات طرح های اقتصادی از اولویت های استانها برای حمایت از سرمایه گذاری است افزود: با همکاری مناسب بانک ها امروز شاهد به بهره برداری رسیدن طرح های مهم اقتصادی، تولیدی و زیر ساختی هستیم.

 

شایان ذکر است در این جلسه حمید رضا البرزی مدیر امور اعتباری بانک توسعه تعاون ، عادل کریمی مدیر امور شعب استان اردبیل و نمایندگان دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز حضور داشتند.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبر روزانه است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است