چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۵۴
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
کسب تندیس و لوح تقدیر نشریات بانک آینده؛ | چاپ |

نشریات بانک آینده، در چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، با دریافت تندیس و لوح تقدیر، در زمره «نشریات برتر»، قرار گرفتند

 

با رای هیأت داوران، متشکل از؛ جمعی از متخصصان و صاحبنظران عرصه ارتباطات، «پیام آینده»، نشریه رسمی و سازمانی بانک آینده، در بخش «خبر« و «گزارش»، رتبه دوم را کسب کرد. همچنین؛ «ویژه نامه» بانک آینده که به صورت ماهانه، به چاپ و نشر میرسد نیز، رتبه نخست را به دست آورد.

 

شایان ذکر است؛ این ارزیابی، در سطح ملی، انجام شده است که نشریات بانک آینده، موفق شدند تا پس از ارزیابی و داوریهای انجام گرفته، توسط انجمن متخصصان روابط عمومی و جمعی از اساتید علوم ارتباطات و با لحاظ قرار دادن معیارهای مختلف سنجش علمی محتوا و فرم نشریات، به این رتبه دست یابند.

گفتنی است؛ «پیام آینده»، پل ارتباطی شهروندان بانک آینده، مشتریان، سهامداران و سایر ذینفعان است که فعالیتها و عملکرد بانک آینده را، به اطلاع عموم رسانده و آئینه تمام نمایی از فعالیتهای بانک آینده را، نشان میدهد.

ویژه نامه های بانک آینده نیز، به صورت ماهنامه، ویژه شهروندان بانک آینده، به زیور طبع، آراسته میشود که هدف آن، ایفای نقش درون سازمانی، به جهت ارتقای سطح آگاهی، اطلاع رسانی و ارائه گزارش عملکرد شهروندان بانک آینده است.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبر روزانه است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است