جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۳
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
معامله بیش از ۴ تن پسته فندقی در بورس کالا | چاپ |

امروز در جریان معاملات گواهی سپرده پسته در بورس کالای ایران، نماد دومین انبار بورسی بازگشایی شد تا معاملات با دو نماد متعلق به انبار طلای سبز زرند و سبز دانه کویر دنبال شود؛ همچنین در پایان معاملات امروز در مجموع ۴۲۲۵ گواهی سپرده معادل ۴تن و ۲۲۵ کیلوگرم پسته دادوستد شد. در آماری قابل قبول طی سه روز نخست معاملاتی گواهی سپرده پسته در بورس کالا در مجموع معادل بیش از ۱۰ تن پسته معامله شده است

 

به گزارش «کالاخبر»، معاملات گواهی سپرده پسته سه شنبه هفته گذشته ۹ مهرماه با بازگشایی نماد یک انبار در بورس کالا آغاز شد که امروز نماد دومین انبار پسته متعلق به شرکت سبز دانه کویر با نام سبزدانه ۹۹۰۸ (پست ۹۹۰۸-۰۴) بازگشایی شد.

 

 

در نماد پسته فندقی ۳۲-۳۰ انبار طلای سبز زرند، ۴۰۶۲ گواهی سپرده پسته در ۵۴ نوبت معاملاتی دادوستد شد که قیمت پایانی پسته در این نماد ۹۲۴هزار و ۳۵۳ ریال به ازای هر کیلوگرم بود. همچنین در نماد پسته فندقی ۳۲-۳۰ نماد انبار سبزدانه نیز ۱۶۳ گواهی سپرده در ۱۰ نوبت و با قیمت پایانی ۹۲۰هزار و ۷۴ ریال معامله شد. به این ترتیب در آماری قابل قبول طی سه روز نخست معاملاتی گواهی سپرده پسته در بورس کالا در مجموع معادل بیش از ۱۰ تن پسته معامله شده است.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبر روزانه است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است